4 הסימנים שיכולים לנבא האם יהיו לך סימני מתיחה במשך ההריון

4 הסימנים שיכולים לנבא האם יהיו לך סימני מתיחה במשך ההריון

מכל מה שאת בטוח שמחה ומתרגשת לקראת המעבר לאמהות,אנחנו בטוחים שסימני מתיחה אינם ברשימה שלך.אבל ככל הנראה בין אם תרצי ובין אם לא, יהיו לך.

מחקרים מראים ש 9 מתוך 10 נשים יפתחו סימני מתיחה במשך ההריון.

בדרך כלל הסימניים יופיעו עד החודש השביעי של ההריון,כך שאם את בחודש שביעי ועדיין אין לך? יש לך מזל, אבל לא בטוח שכדי לך לקחת את הסיכון ולחכות עד שיופיעו הסימנים.

מה הם 4 הסימנים שיכולים לנבא אם יהיו לך סימני מתיחה?

1) גנטיקה- אם לאימא שלך היו סימני מתיחה- ככל הנראה גם לך יהיו!!!

ככל הנראה אם העור של אימך היה לו מחסור ברקמת חיבור ששמה אלסטין, אשר עוזר בגמישות של העור, אז גם לך ייתכן שיהיה מחסור באלסטין ולכן לעור שלך יהיה לו נטיה לפתח סימני מתיחה.

2)  גיל- יש המון סיבות למה עדיף להכנס להריון בגיל מוקדם, אך תופתעי לגלות שככל הנוגע לסימני מתיחה יש כאן דווקא חיסרון ולא יתרון. תחשבי על גומי חדש יש לו נטיה יותר להיקרע כאשר מותחים אותו, ככל שהעור מתבגר הוא נהייה יותר אלסטי

3)  עליה מהירה במשקל- כאשר הגוף לא יכול להתמודד עם העליה המהירה במשקל, מופיעים סימני מתיחה. חשוב לשמור על משקל תקין ועליה כמה שיותר מתונה במשך ההריון, לא תמיד תוכלי לשלוט בנושא המשקל.

4)  שינויים הורמונלים- לעיתים השינויים שגופך עובר קשורים ברמות ההורמונים המשתנות בגופך במהלך ההריון ולכן יכול להיווצר מצב שהעור שלך נשבר יותר בקלות. ?אם את עדיין יכולה לראות את הצלקות שהיו לך בילדות, בחזה, בירכיים, באגן, יש סיכוי מאוד סביר שגם בהריון הם יחזרו.

סימני מתיחה על החזה יכולים להופיע פתאום בחודש שביעי ללא שום התראה מוקדמת.מה ניתן בכל זאת לעשות כדי למנוע את הופעת הסימנים או להפחית אותם?

לפי רופאי העור, ניתן בהחלט למנוע ע״י מריחת קרם יעודי פעמיים ביום במשך כל ההריון.חשוב שהקרם באמת יהיה איכותי ויעבוד.

רוצה לקבל דגומיות של קרם נגד מתיחה בהריון?

הצטרפי לקבוצות הוואטס אפ של אמא4אמא ותוכלי לקבל עשות הטבות ומוצרים להתנסות.

הירשמי עוד היום ובחרי את הקבוצה שלך

כתיבת תגובה