ענבל זאב נאור

 מומחים נוספים / פורסם 4 חודשים לפני / צפיות 82

שמי ענבל ואני מאמנת תעסוקתית ויועצת קריירה.

צמחתי וגדלתי בתחום הגיוס והמשאבי אנוש בארגונים גדולים. פגשתי, ראיינתי ושוחחתי עם אלפי מועמדים, עיינתי בעשרות אלפי קורות חיים (אולי אפילו יותר) ולמדתי אותם, את הקשיים, המכשולים, הטעויות, לצד, ההצלחות, החוזקות והיכולות.  את התואר השני שלי עשיתי ב”לימודי עבודה” על מנת להעמיק את הידע התיאורטי שלי, לצד המעשי. אהבתי את עבודתי כאשת משאבי אנוש, אבל משהו שם היה חסר.

לידת בני הבכור הייתה רגע מכריע בחיים שלי, פסק הזמן אשר אפשרה לי חופשת הלידה גרם לי להתבונן מחדש, להבין באמת מהם החלומות והשאיפות שלי. יצאתי ללמוד קוצ’ינג שם הבנתי כי חלומות אפשר להגשים, הבנתי כי אני יכולה למצוא את האיזון הנכון והמתאים עבורי- מה שהוביל אותי מיד להבנה שהייעוד שלי הוא לסייע למחפשי עבודה למצוא את הנתיב הנכון ביותר עבורם ובדרך הקלה, היעילה והמהירה ביותר.

משנת 2011 אני מאמנת תעסוקתית ומלווה מחפשי עבודה בדרך למציאת עבודה, עושה את מה שאני הכי אוהבת, עם סיפוק אדיר ומתוך האמונה האמיתית כי לכל אדם מגיעה הזדמנות למצוא את המקום הנכון ביותר עבורו.

עד כה ליוויתי בהצלחה מאות מחפשי ומחפשות עבודה וסייעתי להם למצוא את הדרך לעבודתם החדשה, החל משלב מציאת הכיוון המקצועי, כתיבת קורות החיים, הכנה לראיונות עבודה ומרכזי הערכה , אימון למציאת עבודה ייעוץ  קריירה  ועוד… ונמצאת שם עבורם לאורך כל הדרך!!! ונחשו מה??? נכון… הסיפוק הוא אדיר!!!

אשמח להיות שם גם עבורכן. מה אני  מציעה?

*הכוון ומיקוד תעסוקתי.
*שדרוג וכתיבה של קורות חיים.
*הכנה לראיונות עבודה.
*כתיבת פרופיל לינקדין.
*אימון תעסוקתי.
*סדנאות למציאת עבודה
צרו  עימי קשר – 0546137127
פרטי קשר

Location 1

?יש לך שאלה? מעוניינת להתייעץ