אילו הכללים שיעבירו אותך בהצלחה כל ראיון עבודה!

זומנת לראיון עבודה? עבודה שאת כל כך רוצה? בשעה טובה! אבל זו רק ההתחלה ,כי ראיון עבודה , היא עבודה בפני עצמה ואת חייבת להיערך ולהתכונן אל ראיון העבודה. לכן, בחרנו להגיש לך את כל הכללים שעלייך לדעת שנייה לפני שאת נכנסת לחדר. תתפלאי, אבל מה שתספרי לא משפיע כמו הלבוש שלך ,המבט, התנועה , והדרך בה את מציגה את הדברים היא הקובעת.
אילו הכללים שיעבירו אותך בהצלחה כל ראיון עבודה!

 

להלן הכללים שאת חייבת לדעת היטב לפני שאת נכנסת לראיון עבודה:

- למדי על החברה שאת הולכת אליה. מה החברה עושה? מה התמחות שלה?, וותק?האם יש לה מוצרים ייחודיים או שירותים ייחודיים? ידע מראה על מקצועיות , דבר אשר מפתח הערכה של המראיין כלפייך.

- למדי היטב היטב את קורות חייך. ודאי שאין חורים שאינך יכולה להסביר. וודאי שלא רשומים תכנים שלא תוכלי לאמת אותם בבוא הזמן. אל תתנצלי על שום דבר שעשית והיי בטוחה בדברייך.

- אפקט ההילה. אנשים מגבשים דעה על אנשים לאחר 30 שניות מהרגע שראו אותם. הכניסה שלך לחדר הראיון היא קריטית: אם תיכנסי זקופה , מחוייכת ובטוחה , זהו אפקט ההילה שלך וכך גם תיתפסי על ידי המראיין.

- הציגי בטחון. זה לא משנה מה עשית, זה משנה איך את מציגה את הדברים. אמרי אותם בבטחון, בגאווה ובלי התנצלויות.

- חייכי. ושוב פעם חייכי. חיוך משרה אווירה נעימה, מפשיר גם את המראיין הקשוח ביותר ותורם להצלחת הראיון שלך.

- שבי זקוף. לישיבה שלך יש משמעות : את אישה חזקה, שיודעת מה היא רוצה. כשאת יושבת כפופה את נראית מסכנה ואת זה את לא רוצה לשדר.

- לבוש. ראשית, את חייבת ללבוש משהו שנוח לך איתו, שלא יפריע לך ,יציק לך ויסית אותך מהמיקוד בראיון עבודה. שנית, אינך יודעת את דעותיו או דעותיה של מי שמראיין אותך, לכן אנו ממליצים לך להתלבש מכובד וצנוע. את ההפגזה שמרי למקומות אחרים....

- עני רק על מה שאת נשאלת. היי קורקטית, מעסיקים לא אוהבים "סיפורים".....

- הראי התעניינות. שאלי שאלות על המשרה, מה הדרישות ממך, למה מצפים ממך? שאלותייך מעידות על אכפתיות ומקצועיות.

- היי אדיבה.מראיינים יכולים לעשות לך תרגילים שונים ומשונים על מנת לראות את התגובות שלך. לצורך הדוגמה, המראיינת תפיל את העט שלה ותצפה שתרימי לה אותה. זו אדיבות. זה לא קרה במקרה כי אם במכוון.

- התנסחי ברהיטות ובצורה ברורה. היי ברורה בכל משפט שאת אומרת, אל תבלעי מילים.

-דרישות שכר . כשתישאלי, עני חד וחלק. אל תמעיטי בערכך. אם תמעיטי והם ייבקשו גמישות , סביר להניח, שגם את הראיון לא תעברי. מראייינים מעריכים אנשים שמעריכים את עצמם ושאלת השכר נןעדה גם לבדוק את זה.

- סכמי את הראיון בקצרה. בסוף הראיון, אם את מעוניינת במשרה, אמרי זאת בצורה ברורה והוסיפי כי אמרי את מצפה לתשובה בימים הקרובים. כך יידעו שאת רצינית בכוונותייך.

- לא בכל מחיר- הגעת והדברים לא נראים לך! צורת הראיון, היחס אלייך, המבטים או האווירה. הפסיקי את הראיון, אמרי שאינך רוצה להמשיך בתהליך או שהמשרה אינה מתאימה לך וצאי זקופה החוצה. שום משרה, משרת חלומות ככל שתהיה, לא מצדיקה יחס לא נאות מצד המראיינים שלך. בסופו של דבר, הרווח יהיה כולו שלך.

ושיהיה לך המון בהצלחה!

המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי ו/או רפואי ו/או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.
שתפי ברשתות חברתיות

תגובות

הוסיפי תגובה

    יש לך הזדמנות להיות הראשונה לכתוב תגובה!

כתבות נוספות שכדאי לך לקרוא:

;

הצטרפי לקבוצות הוואטסאפ הייחודיות של אמא4אמא בחינם,וקבלי הטבות מפנקות ומוצרים ייחודים מתנת מגוון מותגים עבור אמהות והריון במיוחד בשבילך

X

בלחיצה על כפתור השליחה אני מאשרת שקראתי ואני מסכימה לתקנון האתר ולתנאי השימוש
האתר מיועד לנשים בלבד.