עיצוב חדר השינה אף פעם לא היה קל יותר

מכירים את זה שאתם רוצים לשנות את חדר השינה אבל לא היה לכם את האנרגיות לעשות זאת מחשש שזה ייקח המון זמן? הנה כמה טיפים קטנים שישדרגו לכם את חדר השינה בקלות ובפשטות
עיצוב חדר השינה אף פעם לא היה קל יותר

חדר שינה מעניק לנו תחושת ביטחון ובו אנחנו נמצאים רוב שעות היום. זה החדר הראשון שאותו נראה כשנקום בבוקר והאחרון שאליו ניכנס בלילה, מה גם שלעיתים קרובות הוא משמש אותנו לטובת מנוחה, קריאה, צפייה בטלוויזיה, בילויים עם בני זוג ועוד. הבעיה היא שדווקא החדר הזה מוזנח בהשוואה לחדרים אחרים בבית, אולי כי האורחים לא רואים אותו.


מצד שני, עיצוב חדר השינה אף פעם לא היה קל יותר. הטעות הנפוצה היא לחשוב שחייבים להשקיע עשרות אלפי שקלים בשדרוג חדרים קיימים, בעוד כל מה שצריך לעשות הוא לגלות קצת יצירתיות ומחשבה מחוץ לקופסא.


שטיחים, תמונות ושידה – כל מה שאפשר להוסיף באופן מיידי


כדאי להתחיל עם דברים קטנים שאפשר להוסיף באופן מיידי על מנת לשנות בצורה דרמטית את האווירה והעיצוב של חדר השינה. יש למשל המון שטיחים מושלמים לחדרי שינה שמתאימים גם לימי הקיץ. הדגש בהוספת שטיח הוא על ניצול נכון של חלל הפנים, תוך שיפור איכות החיים. את השטיח אפשר לשים מול המיטה או בכניסה לחדר, לפי העדפות אישיות ובהתאם לשאלה האם יש גם חיות מחמד בבית.


מלבד השטיח כדאי להוסיף תמונות ולרענן את אלו שכבר קיימות על הקירות. ניתן לתלות תמונות חדשות בלי להתאמץ, להוריד תמונות ישנות ולא מעודכנות ולמסגר כמה צילומים חדשים שנאספו בטלפון הנייד. בסופו של דבר, כדאי לזכור שחדר השינה הוא בין החללים היחידים בבית שבהם אין בעיה לתלות תמונות של המשפחה בלי לפגוע בפרטיותם.


אפשר גם להוסיף שידה קטנה ליד המיטה ולהשתמש בה בשביל לשדרג את חדר השינה. הוצאה חד פעמית של כמה מאות שקלים תהפוך את השידה לחלק בלתי נפרד מהחדר. היא תשמש להטענת הטלפון לאורך הלילה, כמקום שעליו אפשר לשים תמונה של מישהו אהוב או כאלמנט דקורטיבי.


פתרונות אחסון והחלפת רהיטים – שדרוג לטווח ארוך


מי שרוצה לעצב מחדש את חדר השינה ולהשיג תוצאות לטווח ארוך יכול לשדרג אותו עם רהיטים חדשים. החלפת הרהיטים אמנם כרוכה בהוצאה כספית גבוהה יותר, אך קשה להתעלם מהתוצאות. הרהיטים המרכזיים של חדר השינה הם המיטה והארון ויש חדרים גדולים שבהם נמצאות גם כורסאות, מראות ופינות איפור.


מלבד החלפת רהיטים, רצוי לנצל את ההזדמנות של שדרוג חדר השינה בשביל לשלב בו פתרונות חדשים. שמירה על סדר וארגון חשובים עבור חדר השינה לא פחות מאשר המיטה וקל לעשות זאת עם מדפים, כונניות או ארון תלייה לבגדים שבדרך כלל נזרקים הצידה. 
המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.
 
 
המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי ו/או רפואי ו/או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.
שתפי ברשתות חברתיות

תגובות

הוסיפי תגובה

    יש לך הזדמנות להיות הראשונה לכתוב תגובה!

כתבות נוספות שכדאי לך לקרוא:

;