טכניקות איפור קבוע, מה ההבדלים והסכנות?

מה ההבדל בין איפור קבוע ישן לטכניקות איפור הקבוע המודרני? ומה ניתן לעשות עם תוצאות לא רצויות.  
טכניקות איפור קבוע, מה ההבדלים והסכנות?

צצה שאלה "במה שונה האיפור קבוע שקיים היום מבעבר?"

אז אדגיש ואציין שאיפור קבוע הנוכחי שבו משתמשים במיכשור חשמלי נקרא מיקופיגמנטציה -  "איפור קבוע מודרני"  אשר בטכניקות אלו מבצעים הדגשות תווי פנים כגון גבות עיינים ושפתיים בשונה מבעבר אשר היו מציירים בצורה מאופרת מוגזמת על הגבות , על העיינים, ותוחמים את השפתיים.

בנוסף בעבר היו עובדים עם צבעי קעקועים אשר הכילו מתכות כבדות ומתאימים אך ורק לרקמת הגוף ולא לרקמת הפנים שהיא פעילה יותר ורגישה לשינויים הורמונליים, שינוי מזג אוויר וכו'. 

בטכניקות המיושנות היו מחדירים את הפיגמנט כל כך עמוק  עד כדי דימום אשר יצר צבעי לווי (סגול, כחול, אפור עכור) בגבות ולצלקות ברקמה.

החדרת הפיגמנט התבצעה עם המון צבע וההחדרה שלו הייתה כל כך עמוקה במטרה שהרבה מהפיגמנט ישאר ברקמה.  לצערן של אותן נשים שביצעו לפני שנים את הטכניקות האלה האיפור הוא קבוע ונשאר לכל החיים , אינו נראה טוב .

יתר על כן המכשור השמיש שהשתמשו היה אגרסיבי בדומה למכשור של קעקועי גוף.

כיום בטכניקות האיפור קבוע המודרני משתמשים בצבעים אורגנים,אנאורגנים ומינרליים המיועדים לרקמת הפנים ואמידים לשינויי רקמה זו, לכן פעם בתקופה של שנה\ שנה וחצי יש לחדש ולרענן את הפיגמנט, אם לא נחדש לאחר מספר שנים הפיגמנט יצא מהרקמה ולאט לאט יעלם.

עומק החדרת הפיגמנט במיקרופיגמנטציה מתבצעת לשכבה עליונה בעור ללא דימום וטראומה רצינית לרקמה. בנוסף המכשור הקיים איכותי יושנו דגש על סטריליות, רמת ניקל נמוכה בייצור המחטים,והן דקות ועדינות ולא יוצרות טראומה לרקמה.

יש לציין שבעבר ולצערי אני שומעת את זה גם היום, כאשר לקוחה מסיימת טיפול הטכנאית הייתה ממחזרת את המחט לשימוש נוסף אצלה עם שם הלקוחה או שהייתה נותנת אותו ללקוחה ומבקשת ממנה להגיע איתו לטיפול הבא, דבר שאינו סטרילי ומסוכן לבריאות הלקוחה.

שימי לב כאשר את מבצעת טיפול מסוג זה שהמטפלת פותחת בכל טיפול מחט סטרילית חדשה.

שימי לב גם כאשר מציעים טכניקות מתקדמות אפשרי ליפול בידיים לא נכונות ולא מקצועיות מספיק ויכול להיגרם נזק לתוצאה שאינה רצויה.

למזלנו, היום קיים פתרון גם לאותן נשים שאינן מרוצות מהתוצאה וגם לאלה שעשו איפור קבוע מהדור הישן ורוצות להסירו.

:קיימות כיום שני טכנולוגיות חדשות להסרה

הראשונה – הסרה ב ND יאג לייזר, שהפעולה התבצעת ע"י קרן לייזר המפרק את הפיגמנט בתוך הריקמה והפיגמנט מתנקה מהגוף דרך מערכת הלימפה, ללא כוויות וללא פציעת בריקמה.

השניה- תמיסות להסרת איפור קבוע הפעולה מתבצעת בדיוק כמו יצירת איפור קבוע, מחדירים את התמיסה בעזרת מחט לתוך הרקמה כאשר התמיסה מפרקת את הפיגמנט ומעלימה אותו.

חייבת לציין כי הסרת איפור קבוע אינה קסם ואי אפשר להגיע לתוצאה של הסרה מלאה בטיפול אחד.

מדובר בתהליך המחייב סדרה של טיפולים ובהתאם לכל מקרה לגופו. בנוסף בטכניקות של הסרה יש לבדוק היטב , היכן לבצע פרוצדורות מסוג זה, כי גם כאן יד שאינה מיומנת ואינה מקצועית דיו יכולה ליצור נזקים כמו כוויות וצלקות.

אני בתור מאסטרית בתחום איפור הקבוע המודרני שמה דגש על יצירת איפור קבוע מחמיא ומתאים למורפולוגית פני הלקוחה, התאמת פיגמנט לגווני הפנים לקבלת מראה טבעי והדגשת תווי הפנים. בטיחות וסטריליות מבחינתי זה השלב הראשון בכל טיפול ואחר כך בא לידי ביטוי המקצועויות והידע בנושא זה.

לכל שאלה או ייעוץ מוזמנות ליצור קשר 0509343001 מירית מלכה מאסטרית מיקרופיגמנטציה והסרת איפור קבוע כושל.

המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי ו/או רפואי ו/או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.
שתפי ברשתות חברתיות

תגובות

הוסיפי תגובה

    יש לך הזדמנות להיות הראשונה לכתוב תגובה!

כתבות נוספות שכדאי לך לקרוא:

;

הצטרפי לקבוצות הוואטסאפ הייחודיות של אמא4אמא בחינם,וקבלי הטבות מפנקות ומוצרים ייחודים מתנת מגוון מותגים עבור אמהות והריון במיוחד בשבילך

X

בלחיצה על כפתור השליחה אני מאשרת שקראתי ואני מסכימה לתקנון האתר ולתנאי השימוש
האתר מיועד לנשים בלבד.