תחביבים חדשים לנשים בהריון:כל העצות

!!!ההיריון ארוך, כולם חושבים שהם חייבים לתת לך עצות וטיפים, הבטן סוחבת ויש לך צרבות. אז מה הפתרון? תזונה נכונה ותחביבים שיעסיקו אותך              
תחביבים חדשים לנשים בהיריון

תזונה נכונה בהיריון


חלק מהרגשת המועקה בהיריון קשורה בדרך כלל לתעוקות פיזיות, שניתן לצמצם עד למינימום. למשל, כשיש חסרים ברזל, כשיש גזים, כשיש עייפות, ובמצבים של צרבת במצבים האלה ניתן להיעזר בתזונה המבוססת על הרבה מאד ירקות. הירקות, במיוחד כשהם טריים מאד, מפוצצים בוויטמינים ומינרלים שעוזרים לגוף להתמודד עם הקשיים הזמניים של ההיריון.אימוץ תחביבים חדשים


חלק מהעניין של להרגיש פחות טוב בהיריון, מתקשר למתח הזה שמתלווה לבדיקות, להחלטות, אפילו לביקור אצל הרופא. כל מילה שמישהו אומר הופכת להיות משמעותית. מה זה אומר אם הבדיקה מראה ככה וככה? ומה זה אומר אם באינטרנט כתוב משהו אחר ממה שהרופא אמר לי? המתח מחליש את הגוף, ויוצר שלל בעיות שאפשר להימנע מכולן. אחת ההמלצות להימנע ממתח מיותר היא להעסיק את עצמך בדברים חדשים. יש נשים בהיריון שמתחילות לסרוג, יש נשים שמתעניינות באמנות, ויש נשים הריוניות שמגלות את ההנאה שבגינון וגידול ירקות אורגניים משלך.גידול ירקות ליד הבית


התחביב הכי לוהט עכשיו, ויש לומר שהוא רווח לא רק בקרב נשים בהיריון אלא בכלל אצל נשים בעולם, הוא גידול של ירקות ופירות בגינה הביתית או אפילו בגינה של הבניין. בקהילות מסוימות, למשל בעיר הרצליה, יש כמה גינות גידול ירקות במקומות שונים בעיר, ולכל מגדל יש את החלקה שלו שבה הוא מטפח את הירקות שלו. למה זה תחביב כל כך מוצלח? סיבה ראשונה היא, שאין זה סוד שהירקות והפירות שאנו קונים בשווקים הם מרוססים ומפוצצים בחומרים כימיים שאין לנו מושג מה הם. הטעם שלהם חלש, ולא ברור מה מידת היעילות שלהם כספקי ויטמינים. כשמגדלים את הירקות והפירות לבד, לעומת זאת, עושים את זה כמו שצריך: ללא חומרי הדברה וללא מאיצים מלאכותיים – מהאדמה זה מגיע היישר לקערת הסלט של הילד שלך. בנוסף, משהו בגינון ידוע כמרגיע באופן מיוחד. הבריטיות הקשישות חיות עד גיל מופלג, כשהן יושבות מדי יום בגינה שלהן, שקועות עד הברכיים באדמה ועל ידיהן כפפות גומי גדולות, מגדלות את הפרחים והירקות שלהן. משהו בעבודת האדמה הוא מאד מרגיע, מחבר אותך לשורשים תרתי משמע, והוא גם בריא פיזית.עם מה כדאי להתחיל בתהליך הגינון?


פלפל הוא ירק נהדר, מפוצץ בוויטמינים וטעים להפליא כשהוא גדל ללא חומרים ועזרים מלאכותיים. ה פלפל מפוצץ בברזל זמין לגוף ולכן הוא נפלא לנשים בהיריון, וכשזה פלפל שאת זרעת בעצמך אז בכלל הסיפוק הוא עצום. שימי לב לשלבי זריעת הפלפל – מדריך מקוצר:


שלב 1 - הכנות לפני תחילת עונה


הבאת החלקה למצב מתאים לשתילה וקליטת שתילים


שלב 2 - הכנות לקראת שתילה ושתילה נכונה


יצירת תנאים מתאימים למעבר שורשים מהשתיל אל הקרקע המקומית, שתילה נכונה ותשומת לב.


שלב 3 - מסוף שתילה ועד להתבססות שתילים


שלב 4 - התבססות


פיתוח מערכת שורשים בריאה ומסועפת בקרקע, גדילת עלים ומפרקים והתמיינות פרחים ונשירתם


שלב 5 - הכנה לפתיחת הרשת ולעקת חנקן


יצירת תנאים מתאימים לפתיחת רשתות צל ולהשראת עקת חנקן


שלב 6 - ניהול עקה


מעבר בצמח משלב פיתוח נוף לשלב ייצור פרי


שלב 7 - חנטות גל ראשון


חנטה וקבלת פרי איכותי בגל ראשון תוך שמירה על איזון בהתפתחות הנוף


שלב 8 - חנטות גל שני


בגמר חנטת הגל הראשון, הצמח משקיע אנרגיה מרובה לפיתוח הפירות. לפיכך, האנרגיה הפנויה...


שלב 9 - קטיף וכניסה לעונההאם עבודה בגינה איננה מסוכנת לאשה בהיריון?


העבודה בגינה לא רק שאיננה מסוכנת, אלא שתנוחת הכריעה היא אפילו מומלצת לנשים בהיריון כתרגיל התעמלות, ואם תלכי לחוג התעמלות לנשים בהיריון תגלי שהן עושות בדיוק את התנוחה הזו – ובכל מקרה את תמיד יכולה להניח שרפרף ולשבת עליו בניחותא. בנוסף, הרוגע שהעבודה בגינה תעניק לך תגרום לך להרגיש טוב יותר, פיזית וגם נפשית, ועם הוויטמינים שהפלפל יעניק לגופך בכלל אי אפשר להתווכח. אז שיהיה בהנאה, ובתיאבון. ולידה קלה כמובן.

למעבר לפורום הריון ולידה
 
המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.
 
 
המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי ו/או רפואי ו/או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.
שתפי ברשתות חברתיות

תגובות

הוסיפי תגובה

    יש לך הזדמנות להיות הראשונה לכתוב תגובה!

כתבות נוספות שכדאי לך לקרוא:

;