מיטה מתכווננת - כי גם אימהות צריכות לישון כשורה

שינה הוא ככל הנראה המשאב שהכי חסר לאימהות בכל הגילאים. למרות שאימהות צעירות טועות לחשוב שהמצב משתפר כאשר הילדים גדלים, בפועל ישנו מרדף בלתי פוסק אחר עוד כמה דקות שקטות של שינה ערבה ומפנקת. מעבר לכך, אימהות צריכות לדעת ששינה רצופה משפיעה על איכות החיים ויכולה לסייע להן לשמור על ריכוז. כמות שעות השינה בלילה מפחיתה עצבים וחרדות, עוזרת לנהל את חיי המשפחה ותורמת גם לקריירה ולעבודה.  
מיטה מתכווננת - כי גם אימהות צריכות לישון כשורה
 

אימהות שמבינות עד כמה חשוב לישון כשורה צריכות לדאוג לתנאים מתאימים. אחת ההמלצות הברורות של אנשי מקצוע מתחום האורתופדיה היא לתת עדיפות לדגמים של מיטה מתכווננת. זו מיטה שמספקת תמיכה מותאמת וחלקה לראש ולצוואר, היא כוללת מערכת גמישה להתאמת התנוחה הרצויה ללא הפעלת לחץ ובעזרתה ניתן לשמור על זווית נכונה להנחת הכתפיים, הגב התחתון ואזור הרגל.למה שווה להשקיע במיטה מתכווננת?מיטה מתכווננת איכותית נחשבת יקרה יותר בהשוואה למיטות רגילות, אך מבחינת אימהות מדובר על השקעה משתלמת. ראשית, המיטה מגדילה את מספר השעות של שינה טובה כי היא מסוגלת להתאים את עצמה לגוף ולעזור להירדם במהירות. שנית, המיטה תומכת בעמוד השדרה ומערכת הנשימה וכך עוזרת לטפל בנחירות. מיטה מתכווננת מונעת דום נשימה בשינה ומפחיתה את הסיכויים לבעיות לב בקרב גברים ונשים כאחד.מעבר לכך, המיטה מומלצת עבור אימהות אחרי לידה או נשים בהריון שסובלות מכאבי גב. המיטה מפחיתה כאבי גב היא מספקת תמיכה מלאה לעמוד השדרה וניתן להיעזר בה על מנת להשיג מיקום אופטימאלי באפס כבידה. אם זה לא מספיק, המיטה מומלצת עבור אימהות גם כי היא מונעת אסתמה ומעניקה תחושת רעננות.


כך תבחרו דגם שמתאים לאימהות


בחירה בדגם מסוים של מיטה מתכווננת מחייבת התייחסות לצרכים המיוחדים של אימהות. כדאי לנשים בהריון לוודא שמדובר על מיטה עם מנגנון מתכוונן חשמלי ונוח להפעלה, שיאפשר להן לנוח בלי לישון ולהשתמש במיטה כדי לקרוא ספר, לצפות בטלוויזיה, לדבר בטלפון וכדומה. במקביל, רצוי להגיע לאולמות התצוגה ולנסות מיטות שונות. אפשר לנצל את ההזדמנות על מנת להתייעץ עם אנשי מקצוע ולבצע גם השוואת מחירים.


דגם שמתאים לאימהות חייב להיות נוח וכיפי. בחלק מהדגמים יש מנגנון עיסוי מובנה שמסוגל לספק טיפול מסאז' אוטומטי ובדגמים אחרים יש שלד עם תמיכה כפולה לגב תחתון, משטח רב אזורי ואזור ספיגה ייעודי לכתפיים. השילוב בין המערכות האורתופדיות המשולבות בתוך המיטה מוכיח את עצמו. הוא משפר את איכות החיים של נשים וחיוני בעיקר לאורח החיים המודרני של אימהות.
 
המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.
המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי ו/או רפואי ו/או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.
שתפי ברשתות חברתיות

תגובות

הוסיפי תגובה

    יש לך הזדמנות להיות הראשונה לכתוב תגובה!

כתבות נוספות שכדאי לך לקרוא:

;