הבייבי'ס של 2016

גם בשנת 2016 צפויים החידושים האחרונים בענף התינוקות להציע יתרונות רבים להורים צעירים או מנוסים. במאמר הבא נערוך סקירה של החידושים הבולטים ונסביר מה מאפיין אותם בהשוואה לשנים קודמות  
הבייבי'ס של 2016

הורים לתינוקות מחפשים כל הזמן אחר המצאות חדשות. הסיבה לכך היא הצורך במוצרים שיעזרו להורים להקל על השגרה עם התינוק, תוך כדי שיפור תחושת הביטחון והשקט הנפשי. גם בשנת 2016 צפויים חידושים שונים להשפיע על הורים בישראל וברחבי העולם. השאלה היא איזה מהחידושים שווה את המאמץ, או מה מאפיין את ההמצאות הבולטות.

אחד החידושים המעניינים של 2016 מגיע מתחום העגלות. עגלת תינוק היא לא רק המוצר הראשון שההורים קונים, אלא גם אחד המוצרים היקרים ביותר בתקציב. בשנה הקרובה יגיעו לישראל דגמים של עגלות משוכללות מאי פעם. את העגלות האלה ניתן יהיה לקפל בלחיצת כפתור בלבד ובלי להתאמץ. אם בשנים האחרונות התפשרנו על קיפול מטרייה וקיפול ספר, הרי שבקרוב נצטרך להתרגל לקיפול אוריגמי. בעגלות החדשות יש מנגנון קיפול חדשני והנדסת אנוש גבוהה. העגלה מגיעה עם כפתור פונקציונאלי ולחיצה עליו תקפל את העגלה בשנייה, או לחילופין תפרוש אותה מחדש.

מוצרים להורים ולתינוקות

עוד כמה מוצרים שכדאי להזכיר לקראת שנת 2016 קשורים לצרכים היום יומיים של ההורים והתינוקות כאחד. מבחינת אימהות לדוגמא, החידוש המסקרן הוא חלק מחזיית הנקה ללא ברזלים. בדגם החדש יש תמיכה מלאה שנובעת ממילוי קשיח אך גמיש. במקום להשתמש בברזלים שעלולים לפגוע בייצור החלב, בדגמי חזיות הנקה 2016 יש מבנה גמיש עשוי ג'ל מוקשה ששומר על יציבות החזה. המבנה מספיק גמיש כדי להתאים את עצמו לקימורי הגוף והחזיה מאפשרת לאמהות להמשיך להניק בלי לפגוע בתפוקת החלב.

עוד מוצר מעניין להורים הוא מנשא סיבובי. הורים שרוצים להרגיע את התינוק ולהשאיר את הידיים פנויות יכולים להשתמש במנשא 360 מעלות. זה מנשא שמשלב את היתרונות הבריאותיים של מנשאי בד, יחד עם הנוחות של המנשא המערבי הרגיל. הוא מאפשר נשיאה של התינוק מלפנים כלפי ההורה או כלפי החוץ, מאחור ועל הצד. לחילופין, יש גם מנשא עם תמיכה ארגונומית לגב. זה מנשא שמיועד לתינוקות מגיל לידה ועד גיל 3, הוא מגיע במידה אחת והוא מיוצר בישראל.

אי אפשר לדבר על 2016 בלי להזכיר מוצרי תינוקות מיוחדים. הדגש בקטגוריה הזו הוא על לול נייד, שאליו ניתן לחבר משטח החתלה. הלול הנייד הוא סוג של יחידת דיור קומפקטית עבור התינוק והחפצים הנבחרים. הורים יכולים להשתמש בלול כשהתינוק מגיע לבית בפעם הראשונה ולמשך שבועיים, או גם אחרי שהוא עובר לחדר שלו. יחידת דיור לתינוק מתאימה למי שגר בבית גדול ולהורים שלא רוצים לבזבז זמן בחיפוש אחר דובי מסוים, משחת החתלה או צעצוע שבלעדיו התינוק לא נרדם בלילה. 
המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.
 
 
המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי ו/או רפואי ו/או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.
שתפי ברשתות חברתיות

תגובות

הוסיפי תגובה

    יש לך הזדמנות להיות הראשונה לכתוב תגובה!

כתבות נוספות שכדאי לך לקרוא:

;