איך להעביר את הזמן בחופשת הלידה

 חופשת הלידה הנמשכת בין שלושה חודשים לחצי שנה, היא ללא ספק אחת התקופות היפות ביותר בחייה של כל אישה. חופשת הלידה, מעבר להיותה תקופה בה אתן מגלות את היופי (והאתגר) הנלווה לסטטוס החדש כאימהות, מהווה גם פרק זמן אידיאלי לזמן איכות בשביל עצמכן. בשורות הבאות ריכזנו עבורכן מספר רעיונות באמצעותם תוכלו להעצים את הצד הנשי שבכן ותוכלו להעביר את תקופת החופשה עם המון סיפוק אישי.
איך להעביר את הזמן בחופשת הלידה
  • ספרות מקצועית בנושאי הורות- גשו לחנות הספרים הקרובה לביתכן והצטיידו במספר ספרים מקצועיים בנושא גידול ילדים, הורות והתפתחות הילד בשנה הראשונה לחייו. ספרים אלו יעניקו לכם כלים וטיפים מקצועיים להתמודד עם התפקיד החדש והחשוב של חייכן, והם גם יאפשרו לכם להעביר את פרקי הזמן בין האכלה להתחלה.
  • הרשמה לקורסי יופי וטיפוח- במהלך חופשת הלידה אנו ממליצים לכן להירשם לקורס מקצועי באחד מהתחומים הקרובים לליבכן. אחד מהקורסים הינו קורס איפור שיעניק לכן יסודות מקצועיים לאיפור היומיומי. קורסים אלו נמשכים בין מספר שבועות למספר חודשים (תלוי באיכויות הקורס) והם מתקיימים אחת לשבוע או יותר בשעות הערב או הבוקר. קורסים אלו יאפשרו לכן לרכוש מיומנות מקצועית וגם חברות וחברים חדשים.
  • תרגילי כושר ביתיים- דרך נוספת להעביר את הזמן ביעילות במהלך חופשת הלידה היא באמצעות אימון כושר יומי שגם ישרוף קלוריות, גם יחטב את גופכן וגם יעניק לכן מסגרת יומית קבועה ומאתגרת. כיום, תוכלו לבנות לעצמכן מספר "סטים" של תרגילי כושר באמצעות סרטוני הדרכת וידאו המצויים ברשת האינטרנט המיועדים בין היתר לתרגול כושר ביתי לנשים אחרי לידה. כנסו לאחד מאתרי האינטרנט העוסקים בתחום, היחשפו למכלול התרגילים המוצעים לכם ובחרו במספר תרגילים אותם תוכלו לבצע ברמה היומיומית בביתכם.
  • טיול יומי עם הבייבי- אמהות רבות נמנעות מלצאת עם תינוקם במהלך שלושת החודשים הראשוניים לחייו, מתוך חשש להידבקות במחלות וחיידקים כאלו ואחרים. יחד עם זאת, כל אחות מקצועית בטיפת חלב תמליץ לכן לחשוף את תינוקכן לאור יום, ולכן מומלץ (במידה ומזג האוויר בחוץ מאשר זאת) להרגיל את עצמכן לסיבוב קצר עם התינוק מדי יום מחוץ לבית. את הטיול תוכלו לקיים באמצעות עגלת התינוק או באמצעות מנשאים מודרניים המאפשרים נשיאה בטוחה,קלה ונעימה של התינוק צמוד לגופכן.
  • זמן איכות עם הבעל ויתר בני המשפחה- זוגות רבים (בעיקר הורים לילד הראשון שלהם) מתלוננים על כך שמייד לאחר לידת התינוק, הקרבה הרומנטית והאינטימית בין בני הזוג הולכת ומתמוססת, ולכן אנו ממליצים לכן לקבוע דייט שבועי עם בן הזוג (במידת האפשר תנו לסבים ולסבתות לטפל בתינוקכן), וצאו לבילוי נינוח ונעים עם בן הזוג. במידה ויש לכן כבר ילדים גדולים, הקפידו לבלות גם איתם במהלך חופשת הלידה ולהעניק להם את מלוא תשומת הלב הנדרשת.


 
המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.
 
 
המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי ו/או רפואי ו/או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.
שתפי ברשתות חברתיות

תגובות

הוסיפי תגובה

    יש לך הזדמנות להיות הראשונה לכתוב תגובה!

כתבות נוספות שכדאי לך לקרוא:

;