איך הפך האייפון לחברה הטוב ביותר של האמא הטרייה

אפליקציות בכל תחומי החיים, חיבור תמידי לרשת האינטרנט ומצלמה איכותית המאפשרת לנו לתעד ולשתף כל רגע ורגע בחיינו, כל אלו ועוד הפכו את מכשירי הטלפונים החכמים לאחד ממוצרי הצריכה המשפיעים ביותר על חיינו ברמת היומיום. בשורות הבאות ננסה להבין כיצד הפכו מכשירי הטלפון החכמים לידיד הנאמן והטוב ביותר של האדם המודרני בכלל ולחברה הטוב ביותר של האמא הטרייה בפרט.  
איך הפך האייפון לחברה הטוב ביותר של האמא הטרייה
 

מתעדים ומשתפים!

פעם, לא כל כך מזמן (הטלפונים החכמים הוצגו לראשונה באמצע שנת 2007), תיעוד רגעים כאלו ואחרים בחיינו, יושם באמצעות מצלמות דיגיטליות, שאת תוצריהן (הרגעים אותם תיעדנו) נדרשנו להעביר למחשב האישי ורק באמצעותו יכולנו לשתף את התמונות באמצעות רשת הפייסבוק, תיבת הדוא"ל וכדומה. עם כניסת הסמארטפונים לתוך חיינו, הליך התיעוד והשיתוף הפך למעשה להליך פשוט ומהיר יותר, וכיום רגע אחרי שצילמתם תמונה במכשיר האייפון העומד לרשותכם, אתם יכולים לשתף את כל אנשי הקשר שלכם בתיעוד הרגע.

חווית התיעוד והשיתוף, הפכה את מכשירי האייפון למעין מערכת מולטימדיה אישית באמצעותה אנו יכולים לתעד כל רגע ורגע בחיינו, ורגע אחד אחרי לשתף את כל האנשים הקרובים אלינו ברגע אותו תיעדנו. פעולה זו הפכה את מכשירי הסמארטפון לאמצעי תקשורת וויזואלי המתווסף ליתר אפשרויות התקשורת העומדות לרשותנו במכשיר (הודעות SMS, שיחות קוליות וכו). כפועל יוצא מכך, אמהות טריות רבות עושות שימוש במכשירי הסמארטפון השונים לצרכי תיעוד כל רגע ורגע בשלבי התפתחות תינוקם והפצת רגעי התיעוד המרגשים לקבוצת החברות או בני המשפחה בוואטסאפ.

אפליקציות ?עולמות התוכן של הטלפון החכם

מכשירי האייפון הביאו אל תוך חיינו את עולם היישומים המכונה: אפליקציות. עולם זה הוא למעשה עולם התוכן של הטלפונים החכמים, והוא מאפשר לנו ליהנות ממגוון עצום של עולמות תוכן המותאמים לאורח החיים של כל אחד ואחת מאיתנו.

האמהות הטריות שביניכן, יכולות ליהנות כיום ממבחר מרשים של אפליקציות היריון ולידה המופעלות על ידי גופי בריאות מוסמכים ומובילים, לצד אפליקציות תוכן של חברות מסחריות המעמידות לרשותכן גם תכנים רלוונטיים בכל הנוגע להתפתחות תינוקכם וגם עדכונים שוטפים אודות מבצעים והטבות לרכישת מוצרי תינוקות.

רשת האינטרנט בכף ידיכם!

 

החיבור התמידי לרשת האינטרנט באמצעות מכשירי הטלפונים החכמים, הוביל לשינוי מהותי בהרגלי הגלישה של כל אחד ואחת מאיתנו. כיום, באמצעות חבילות גלישה המוצעות לנו על ידי חברות התקשורת השונות ובאמצעות חיבורי WIFI העומדים לרשותנו (כמעט) בכל מקום בו נימצא, אנו יכולים ליהנות מחיבור תמידי לרשת האינטרנט באמצעות האייפונים, וליהנות מגלישה מהירה ואיכותית בכל מקום ובכל זמן.

לאמהות הצעירות שבינינו החיבור המיידי לרשת מאפשר להתעדכן במהירות בנוגע לכל נושא רלוונטי להתפתחות תינוקם, ובנוסף, הוא מאפשר להן להצטרף לעשרות קבוצות רשת ופורומים המורכבים מאלפי אמהות טריות העושות את צעדיהן הראשוניים בגידול ילדים.

 

 

המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.

המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי ו/או רפואי ו/או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.
שתפי ברשתות חברתיות

תגובות

הוסיפי תגובה

    יש לך הזדמנות להיות הראשונה לכתוב תגובה!

כתבות נוספות שכדאי לך לקרוא:

;

הצטרפי לקבוצות הוואטסאפ הייחודיות של אמא4אמא בחינם,וקבלי הטבות מפנקות ומוצרים ייחודים מתנת מגוון מותגים עבור אמהות והריון במיוחד בשבילך

X

בלחיצה על כפתור השליחה אני מאשרת שקראתי ואני מסכימה לתקנון האתר ולתנאי השימוש
האתר מיועד לנשים בלבד.