להגן על תינוקך מבפנים!

במהלך הלידה עובר התינוק מהסביבה המוגנת של הרחם אל הסביבה החיצונית, בה הוא נחשף לחיידקים ומיקרואורגניזמים אחרים. מערכת החיסון של התינוק אינה בשלה בשלב זה והיא מתפתחת בשנים הראשונות לחייו. משמעות הדבר היא שתינוקות מועדים יותר לזיהומים בשנות חייהם הראשונות. 
להגן על תינוקך מבפנים!

מחקרים מראים כי למעלה ממחצית תאי מערכת החיסון של הגוף נמצאים במערכת העיכול. מערכת החיסון היא רשת מורכבת של תאים ורכיבי תאים הפועלים יחד להגן על הגוף מפני מחלות הנגרמות על ידי חיידקים, וירוסים וחומרים זרים אחרים.

בשל תפקידה המרכזי בבריאות ובחולי, מושכת אליה מערכת החיסון תשומת לב רבה בעשור האחרון. יותר ויותר מחקרים מצביעים על חשיבותה להתפתחות בריאה, במיוחד בקרב תינוקות, אשר נולדים עם מערכת חיסון שלא הגיעה לבשלות.

תרומת סיבים תזונתיים להתפתחות מערכת חיסון בריאה של תינוקך!
מחקרים מוכיחים, כי חלב אם תורם לחיזוק מערכת החיסון של התינוק, וכי בקרב תינוקות הניזונים מחלב אם ישנם שיעורים נמוכים יותר של זיהומים, אלרגיות ומחלות אחרות.
אחד מגורמי ההגנה החשובים המצוי בחלב אם הוא אוליגוסכרידים. חלב האם משופע בסיבים תזונתיים מסוג אוליגוסכרידים אשר אינם מתעכלים בקיבה,אלא מגיעים לחלל המעי הגס של התינוק ומעודדים צמיחה של חיידקים טובים במערכת העיכול.
רמה בריאה של חיידקים טובים אלו מסייעת להילחם בחיידקים המזיקים ובכך תורמת לחיזוק ההגנה הטבעית של התינוק, מבפנים. תפקוד בריא של מערכת החיסון תורמת גם לעיכול בריא יותר, אשר מאפשר לתינוק מרקם צואה רך ויציאות קלות יותר

מתוך רצון לחקות באופן טבעי את סגולות חלב אם, מומחי נוטרישה העולמית פיתחו תערובת מיוחדת של אוליגוסכרידים המכילה רכיבים מסוג פרוקטואוליגוסכרידים (FOS) וגלקטואוליגוסכרידים (GOS) ביחס של 9:1, תערובת זו נועדה לחקות את הפעילות המיטבית של הסיבים התזונתיים בחלב האם ולתרום למערכת חיסון בריאה.
קו מוצרי נוטרילון פותח בהתאמה לצרכים התזונתיים של כל שלב בהתפתחות התינוק ומכיל שילוב רכיבים ייחודי של אוליגוסכרידים מסוג scGOS/lcFOS אשר נמצאו בלמעלה מ 30 מחקרים כתורמים למערכת חיסון בריאה של התינוק.
טבע בחרה להביא עבור התינוקות בישראל את תחליף החלב מס' 1 באירופה ומס' 2 בעולם - תחליף החלב שמאות מיליוני תינוקות גדלים עליו כבר למעלה מ - 100 שנה!

אנו מזמינים אותך ליהנות מתוכנית ההיכרות עם נוטרילון לאורך זמן - באמצעות חוברת קופונים המאפשרת לך לרכוש את נוטרילון במחיר ההיכרות למשך שנה שלמה!
פרטים במוקד אימהות נוטרילון
 
המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.
המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי ו/או רפואי ו/או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.
שתפי ברשתות חברתיות

תגובות

הוסיפי תגובה

    יש לך הזדמנות להיות הראשונה לכתוב תגובה!

כתבות נוספות שכדאי לך לקרוא:

;

הצטרפי לקבוצות הוואטסאפ הייחודיות של אמא4אמא בחינם,וקבלי הטבות מפנקות ומוצרים ייחודים מתנת מגוון מותגים עבור אמהות והריון במיוחד בשבילך

X

בלחיצה על כפתור השליחה אני מאשרת שקראתי ואני מסכימה לתקנון האתר ולתנאי השימוש
האתר מיועד לנשים בלבד.