משכירה לעצמאית: איך לעשות את השינוי

מאז ומעולם עבדתי כשכירה.. המון שעות ביום. לאחר ההריון השלישי שלי החלטתי של״עבדות״ אני לא חוזרת!!!
משכירה לעצמאית: איך לעשות את השינוי

כשבני הגדול היה בן 7 חודשים נאלצתי לנסוע לחו"ל למספר ימים והתחלתי להרגיש את כל רגשות האשם שאימהות מדברות עליהם...

לאחר שילדתי את בתי השניה החלטתי לקחת פסק זמן ארוך ולהחליף מקום עבודה. בתחילה חשבתי לעשות הסבה מקצועית, אך חזרתי בי והחלטתי לפנות שוב לתחום השווק ולנסות ולחפש משרה חלקית...האמת היא שלא האמנתי שאמצא, אך להפתעתי מצאתי חצי משרה בתחום השיווק ושמחתי מאוד על מזלי הטוב.

לרוע מזלי, לאחר חודש, הבוסית שלי התפטרה ונאלצתי להעלות את חלקיות המשרה למשרה מלאה. כמובן שהעבודה היתה טובענית מאוד ולא אפשרה לי לעבוד עד 16, או עד 17 בלבד, אלא עד שעות מאוחרות מאוד. כך גם היה במקום העבודה הבא שלי, רק שאז נכנסתי שוב להריון (השלישי שלי) ולאחר הלידה החלטתי של"עבדות" אני לא חוזרת. הגיע הזמן שאהיה עצמאית. לא ידעתי מה אני הולכת לעשות. חשבתי על מכירות, על מוצרים שקשורים בתינוקות. על הקמת אתר בתחום, על אמנות ועל עד כל מיני נושאים שעברו לי בראש.

לאחר שיחות והתייעצויות עם חברים, מקורבים וגם עם חברה טובה שבדיוק החליטה גם היא לצאת מ"עבדות" ל"עצמאות".

עם אותה חברה ישבתי בבית קפה לארוחת בוקר, במהלכה "ילדנו" את העסק שלנו, לפני כעשור. שאלתי אותה באותה ארוחת בוקר היסטורית, מה דעתה על לעזור לאמניות בשווק, הדבר שאנחנו הכי טובות בו והאמניות קצת פחות והיא ענתה שאין מה להפסיד בלנסות.

כפי שכבר ציינתי כאן, חלפו מאז 10 שנים...

כך התחלנו ללוות נשים שרוצות לצאת לעצמאות או שהן כבר עצמאיות ורוצות להתקדם בתחום השווקי.

היה לי את הזמן שלי עם הילדים , הבן זוג והבית ומצד שני התחלתי בקריירה חדשה. לאט לאט ובקצב שלי.

לאורך השנים , עבדתי לפעמים מהבית וכך הייתי זמינה לילדים כשהיו זקוקים לי, לפעמים מחוץ לבית, אך תמיד בשליטה שלי על הלו"ז.

היום , עשר שנים אחרי, אנחנו בעלות משרד, עובדות עם עשרות לקוחות בכל חודש, רובן נשים. תומכות ומתאימות לכל אחת את העזרה השיווקית אותה היא צריכה. הייעוץ מותאם כמו חליפה וכולל את כל ההדרכה אותה צריך כדי להקים עסק חדש, להתמודד עם עסק קיים אחרי לידה, בזמן חופשת לידה ולאחריה.

נשמח לענות על שאלות ולספר קצת יותר, נירית חוגי לימור@נירית

קצת עלינו:

לימור ונירית

אם שאלת "מה הסיפור" שלנו, אז זהו בדיוק הזמן לספר לך (ובקצרה). אנחנו מכירות כבר מעל 20 שנה ועוסקות בתחום השווק כמקצוע וכ"אויר לנשימה" כמספר שנות הכרותנו.. את הקריירה שלנו התחלנו כשכירות בחברות בינלאומיות בתחום המזון ולאחר 10 שנים בהן עבדנו כשכירות, החלטנו להקים את העסק המשותף שלנו. מאז חלפו להן 10 שנים נוספות, בהן אנחנו נפגשות מדי יום עם עסקים קטנים ובינוניים ומעניקות להם יעוץ עסקי בתחום השווק. היעוץ מועבר כתהליך פרטני צמוד, או במסגרת קבוצתית.

www.limornirit.co.il

המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי ו/או רפואי ו/או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.
שתפי ברשתות חברתיות

תגובות

הוסיפי תגובה

    יש לך הזדמנות להיות הראשונה לכתוב תגובה!

כתבות נוספות שכדאי לך לקרוא:

;

הצטרפי לקבוצות הוואטסאפ הייחודיות של אמא4אמא בחינם,וקבלי הטבות מפנקות ומוצרים ייחודים מתנת מגוון מותגים עבור אמהות והריון במיוחד בשבילך

X

בלחיצה על כפתור השליחה אני מאשרת שקראתי ואני מסכימה לתקנון האתר ולתנאי השימוש
האתר מיועד לנשים בלבד.