החשיבות על שמירת מצב רוח מאוזן ורגוע בהורות

ילדים עלולים להפר את האיזון ולגרום למצב הרוח לנוע בין יאוש לבין שמחה וכך או אחרת על ההורים ללמוד לאזן את הסיטואציות ולהגיב בהתאם לכל המתרחש. אף אדם אינו נולד או הוכשר להיות הורה ועל כן ההתמודדויות במהלך החיים מלוות בלבטים רבים בהתאם לשיטת החינוך הנבחרת.  
החשיבות על שמירת מצב רוח מאוזן ורגוע בהורות

ילדים עלולים להפר את האיזון ולגרום למצב הרוח לנוע בין יאוש לבין שמחה וכך או אחרת על ההורים ללמוד לאזן את הסיטואציות ולהגיב בהתאם לכל המתרחש. אף אדם אינו נולד או הוכשר להיות הורה ועל כן ההתמודדויות במהלך החיים מלוות בלבטים רבים בהתאם לשיטת החינוך הנבחרת.

הדרכים בהן ניתן לשמור על מצב רוח מרומם ואיזון במהלך החיים

הופעות בירושלים ? דרך אלטרנטיבית ומצויינת לשמור על איזון ועל מצב רוח מרומם היא לקחת חלק בהופעות שונות המתקיימות ברחבי הארץ החל מהצפון, דרך המרכז ועד הדרום. אין ספק ועוררין, כי הופעה מוצלחת מצליחה לנתק לכמה שעות את הצופה ממציאות חייו ולהכניסו לחוויה מרהיבה אותה הוא לוקח איתו לימים הבאים. על כל אדם לבחור לעצמו את ההופעה, בהתאם להעדפותיו האישיות בין אם זוהי הופעת מחול, ג'ז , הצגה, קונצרט ועוד. הופעות רבות מתקיימות מידי יום והתדירות בה בוחר האדם לבקר בהופעה תלויה בו בהתאם לזמנו הפנוי, ליכולותיו הכלכליות ומצב רוחו.

יציאה לבילוי משותף עם בן הזוג או חברים ? דרך נוספת לצאת מהשגרה ולשמור על מצב רוח מאוזן, היא לצאת מידי כמה ימים (לפחות פעם בשבוע), עם אדם קרוב או חברים כמובן,  שבחברתם אתם נהנים ל: מסעדה, בית קפה או מועדון בו אהבתם לבלות עוד לפני שילדכם הגיח לאוויר העולם.

קולנוע ? צפייה בסרט גם היא מאפשרת לכם להתנתק מההוויה היום יומית ולהיכנס לחוויה מקבילה לשעה וחצי עד שעתיים. בחירת הסרט היא שתצליח לאפשר לכם ליהנות במלוא מובן המילה, כך שחשוב לבחור בז'אנר אותו אתם אוהבים, לצד השחקנים המגלמים את הדמויות בסרט אליהם אתם מתחברים. לאחר השעתיים תוכלו להשיב לחייכם את האנרגיות החיוביות להן אתם זקוקים על מנת להמשיך את שגרת היום יום ולתפקד כהורים רגועים ומאושרים.

טיול מעבר לים ? הורים רבים חוששים להשאיר את ילדם הקט ללא השגחתם, גם אם מדובר על מספר שעות. חשוב לציין כי העובדה שהפכתם להורים, אינה עולה על העובדה שיש לכם חיים כך שהם לא חייבים להיפסק קליל עם בואו של הילד. אתם בהחלט יכולים לשריין לכם יומיים שלושה ולטוס אל על למדינה מעבר לים כשהסבתא או האחות היא זו שתשמור על הילד מכל משמר.

לחיים יש קצב משלהם

החיים (בעיקר בעידן הנוכחי), מלאי משימות המתרכזות לא רק בעצמכם, אלא גם בניהול משק הבית, בגידול הילדים, בהשקעה הנדרשת בעבודה ועוד. סך הפעילויות היומיומיות דורשות מכל אדם לגייס אנרגיות רבות על מנת לצלוח את היום יום. אנרגיות לעיתים מתחלפות מאנרגיות טובות לאנרגיות פחות טובות ולהיפך, אך בכדי לשמור על סטטוס קוו ולהישאר באיזון הרצוי לצליחת המשימות תוך שאתם נמנעים מהפרעות מיותרות, נכון יהיה לסדר לעצמכם סדר יום בריא ומדוייק, אשר לא יכניס אתכם ללחצים מיותרים ומאידך לא ישאיר לכם זמן רב מידי ללא תעסוקה - שעות מתות במהלך היום עלולות לגרום למחשבות לצוץ ולמלא את נפשכם, במחשבות לא חיוביות.

לסיכום ? השקיעו בילדכם את המירב אך אל תשכחו להשקיע גם בעצמכם.  
המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.
המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי ו/או רפואי ו/או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.
שתפי ברשתות חברתיות

תגובות

הוסיפי תגובה

    יש לך הזדמנות להיות הראשונה לכתוב תגובה!

כתבות נוספות שכדאי לך לקרוא:

;

הצטרפי לקבוצות הוואטסאפ הייחודיות של אמא4אמא בחינם,וקבלי הטבות מפנקות ומוצרים ייחודים מתנת מגוון מותגים עבור אמהות והריון במיוחד בשבילך

X

בלחיצה על כפתור השליחה אני מאשרת שקראתי ואני מסכימה לתקנון האתר ולתנאי השימוש
האתר מיועד לנשים בלבד.