שבוע 39 להריון מה מחכה לך השבוע?

השבוע יכול להיות שזה השבוע הריון האחרון שלך, מזל טוב הגעת לסוף.  
שבוע 39 להריון מה מחכה לך השבוע?

איך תבדילי בין צירי הברקסטון לדבר האמיתי? ישנם מספר סימנים שיעזרו לך השבוע.

מה הבדל בין צירי ברקסטון לדבר האמיתי

1) צירים אמיתיים כאן כדי להישאר והם רק הולכים ומתארכים והכאב רק הופך להיות יותר ויותר חד וכואב. כאשר כל ציר הוא לקראת הדקה וכל חמש דק זה הזמן להתחיל לזוז למיון.

2) פקק רירי עם מעט דם- צוואר הרחם שלך מתרכך ואת תראי יותר ויותר הפרשות צמיגיות עם מעט דם אשר מבשרים על בוא הלידה.

3) ירידת מים- כאשר שק מי השפיר מתפקע זה אומר שהלידה ממש קרובה, חשוב להגיע כמה שיותר מהר לבית החולים מחשש לזיהום או שהתינוק יצא לפני שתגיעי. אל דאגה בלידה ראשונה זה לוקח המון זמן,

4) כאבי גב תחתון- אלו לא כאבי גב רגילים אלו צירים והם בדרך כלל מתחילים מהגב ואז יש התקשות של הבטן ישר לאחר מכן, הכאבים האלו הולכים ומתגברים עד הלידה.

5) שלשולים- זהו סימן מובהק לקראת הלידה הגוף מנקה את עצמו, חשוב להקפיד על שתיה נוזלים למניעת התייבשות.

מהם 3 שלבי הלידה?

1) שלב לטאלי- הצירים ילכו ויתגברו מה שיוביל לריכוך צוואר הרחם והתחלה של פתיחה.שלב זה לוקח בין 6 עד 12 שעות

2) כאשר צוואר הרחם רך ומחוק לגמרי והפתיחה תגיע לעשר את תגיעי לשלב שתיים ותתחילי בלחיצות על מנת לעזור לתינוק שלך להתקדם לנרתיק.

3) בשלב השלישי סביר להניח שכב תלדי וכעת מה שנותר לך הוא להוציא את השיליה ישר אחרי הלידה.

מה גודלו של העובר שלך בשבוע 39?

בשבוע 39, העובר שלך כבר בגודל של דלעת קטנה, הוא ישקול בסביבות ה 3.4 קילו בממוצע. בנים ישקלו יותר בנות ישקלו פחות. האורך שלהם יהיה 52 ס״מ. הם כבר לא יגדלו הרבה אך המוח שלהם ימשיך לגדול עד הגיעם לגיל 3.

מה העובר שלי עושה בשבוע 39?

בשבוע 39, התינוק כבר ממש יכול לצאת למרות שרק 4% יוצרים בזמן הרב יוצאים אחרי התאריך המיועד.אם התינוק שלך יצא השבוע תעלת הדמעות שלו עדיין לא פועלת ולכן בשבועות הראשונים עדיין לא יהיו לו דמעות למרות שיתחיל לבכות.

המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי ו/או רפואי ו/או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.
קחי אותי לשבוע 38 קחי אותי לשבוע 40
שתפי ברשתות חברתיות
;

הצטרפי לקבוצות הוואטסאפ הייחודיות של אמא4אמא בחינם,וקבלי הטבות מפנקות ומוצרים ייחודים מתנת מגוון מותגים עבור אמהות והריון במיוחד בשבילך

X

בלחיצה על כפתור השליחה אני מאשרת שקראתי ואני מסכימה לתקנון האתר ולתנאי השימוש
האתר מיועד לנשים בלבד.