הוסיפי פוסט חדש
  נינילילה
  20/09/2018 בשעה 23:12
  בתור מישהי שהייתה סייעת בגן...
  יכולה להגיד לך שזה ממש עניין של שניות וגם אם יהיו שבע עיניים על הילד, לרוב זה ממש בלתי נמנע... אמרת שזה קרה כמה דקות לפני שבאת והגננת כנראה ידעה את זה ולכן לא ראתה צורך להתקשר. חוצמזה, אל תשכחי שיש לה 30 ילדים על הראש וגם אם לא, זה עדיין קשה לשמור על כמה ילדים בני אותו הגיל במקביל וגם להרים אלייך טלפון.
  להוציא הודעה להורים על איך לחנך את הילדים לא לנשוך? אז על זה יהיו כמה אימהות שיזעמו על הגננת שאומרת איך לחנך. מה גם שזה בלתי אפשרי לביצוע, כי ילדים זה ככה - הם נושכים, מרביצים ולפעמים סתם כי הם יכולים להיות שדונים ובכל גן יש את שיטת החינוך שלו ורק ע"י חינוך מהגננת הילד ילמד לאט לאט לא לעשות את זה.
  אני מבינה את כאבך. ילד בן שנתיים נתן לבת שלי מכה ברגל בזמן שינקה ורציתי להעיף סטירה לחצוף שהרביץ לקטנה שלא עשתה לו כלום. זה מרגיז, זה מעצבן נורא, הבכי של הבת שלך כמובן קורע לך את הלב וגם לראות שפגעו לה בגוף וברגשות זה זוועה, אבל אין צורך לכעוס על הגננת. תזכרי שהיא לטובתך ולטובת הבת שלך, היא כמובן הייתה רוצה שהמקרה הזה לא יקרה בדיוק כמוך..
  הנהלת האתר
  עודכן 09/09/2018 בשעה 15:39

  מתנה!!!מתנה!!! כנסי לפוסט


  רוצה לקבל במתנה סדנת איפור מקצועית בשווי 800 ש״ח, של המאפרת בר ברק?בר ברק מאפרת את הכוכבים הגדולים:נועה קירל, גלית גוטמן, סנדרה רינגלרֿ, עברי לידר, עוז זהבי , מיה דגן ועוד. ועכשיו היא נותנת לך במתנה, סדנת איפור אישית!ברור שאני רוצה! איך מקבלים?כתבי ״אני רוצה סדנת איפור של בר ברק במתנה״5 הראשונות שיכתבו בכל יום יקבלו סדנת איפור אישית של מאפרת הכוכבים בר ברק!אז למה את מחכה? הגיבי לפוסט וכתבי ״אני רוצה סדנת איפור של בר ברק במתנה״כללי התחרות:התחרות תחל בתאריך 9/9 בשעה 19:00 עד תאריך16/9 ושעה 22:00בכל יום 5 ראשונות שיגיבו יקבלו במתנה סדנת איפור של בר ברק . הנהלת האתר תבחר לפי שעות התגובה הנהלת האתר תפרסם הודעה עם השמות בכל סוף יום בשעה 22:00מייל עם הפרטים של בר ברק לתיאום סדנת איפור אישית שתתבצע בתיאום אישי ומותנה בזמן ישלח בכל יום ל- 5 הראשונות שהגיבומותר להגיב רק פעם אחת ביום!!!:
  שירה
  07/09/2018 בשעה 14:07
  תודה לך
  טליק
  05/09/2018 בשעה 17:57
  כנסי לגבי העליה במשקל
  ככה קצת סדר עד גיל חצי שנה הם אמורים להכפיל את משקל הלידה משמע אם נולדה 2600 אז אמורה להגיע ל5200 בערך כמובן שאם זה 5 רק זה עדין בסדר לא ממש חייב לדייק על הגורמים. דבר שני בהתחלה הם עולים בין150 ל 250 גרם בשבוע וידוע שתינוקות יונקים לפעמים עולים בקצב אחר מתי ורות שאוכלים תמל. דבר נוסף חשוב לראות שהיא שומרת על האוזון של הלידה בערך זאת אומרת אם נולדה אוזון 10 לדוגמא והיא שומרת עליו אז זה לא מדאיג אפילו שלפעמים יש רופאים ואחיות שרוצים שהילדים יעלו לאחוזון גבוה יותר אבל זה לא בהכרח נכון כל עוד היא שומרת על האחוזון שלה. ודבר אחרון שגם חשוב לראות שגם האחוזונים של הגובה שלה נשמרים כי ברגע שיש חס ושלום בעיית משקל אז אצל תינוקות זה יכול להתבטא בגובה.. אז אחרי שחפרתי לך לסיכום אם עד עכשיו עלתה 300 גרם בשבוע והיא בת חודשים אז זה אומר שעלתה 2+פלוס בחישוב גס ואמרת שהיא ירדה קצת בהתחלה אז זה אומר שהיא כמעט הכפילה את משקל הלידה שלה משמע שטבעי שתאט עכשיו את קצב העליה כי יש תינוקות שבהתחלה עולים הרבה ומהר ואז כשהגוף מגיע בעצם למשקל שצריך הם מאטים את הקצב. כל מה שאני אומרת לך זה מהניסיון שלי עם הבן שלי אני לא רופאה אבל אחרי הרבה דמעות שהזלתי ונלחמתי כדי להגיע להנקה מלאה בלי שאיבות אז פשוט למדתי המון ולקחתי את כל המידע שנתנו לי היועצת הנקה והאחות טיפת חלב והרופא פגים והיום אני פשוט יודעת הרבה יותר.. אז תסמכי על עצמך ועליה ושיהיה באמת בהצלחה וחשוב שהאחות טיפת חלב תהיה בעד הנקה ותפרגן ותדע באמת מה חשוב ולא תוריד לך את הביטחון
  טליק
  עודכן 26/08/2018 בשעה 03:07

  קצת מודאגת אשמח לעזרה


  הבן שלי בן שנתיים וחודשיים נולד פג ברוך ה הוא בסדר מלבד זה שההתפתחות שלו עד כה מאוד איטית רק בסביבות גיל שנה התחיל להתפתח ממש ובעצם מה שהרופא פגים הסביר לי שביחס לעצמו בלי קשר לגיל ההתפתחות שלו בסדר כי כביכול התחיל את כל השלבים מאוחר יותר. לפני חצי שנה רק למד ללכת ומבחינת דיבור הוא ממש אומר מילים בודדות אבא אמא די תודה כן וזהו בערך.. הוא כן מבין הכל ומבצע דברים שמבקשים ממנו כץואם אני שואלת אותו משהו למשל אתה רוצה לאכול אז הוא עונה כן בהשמת קול שמתפרש אצלו ככן ולא מסמן עם הראש הוא מגיב למשחקים של אחים שלו בבכי או בצחוק מבחינת שנעלב אם עושים לו משהו או שמצחיקים אותו.. מחכה את אחותו מרדימה תינוק בובה וכו.. לאחרונה גם התחיל להשתמש בצעקות שהן מעין אמירה כמו די עזבו אותי.. או שמנסה לחרטט משהו בג'יבריש כמובן.. ובכל זאת אני מודאגת מעניין הדיבור בעיקר למרות שהרופא אמר עד גיל שנתיים וחצי לעזוב אותו אבל הנה כבר שנתיים פלוס ואומנים מראה התקדמויות אבל ממש מינוריות ואיטיות. חושבות שעדין יש סיבה לדאגה? אגב לא חושבת שיש בעיות שמיעה כי הוא ממש מבין טוב שמדברים איתו אז נראה ששומע..