המלצה חמה חמה על חיתולים!! מאמא מנוסה- כנסו!

הי לכולן,

אני אמא ל- 3 ילדים וילדתי לפני כשנה את בני הרביעי.
כאמא שמשתמשת במוצרים הכי טובים לילדים שלה ולא מוכנה להתפשר על איכות , קיבלתי להתנסות בחיתולי שופרסל פרימיום בייבי.
אני חייבת לציין שהייתי סקפטית ולאחר שעברתי לא מעט חיתולים בילדי הראשון והגעתי לפמפרס שמהם הייתי מאוד מרוצה, אז בכלל חשבתי שבטח החיתולים הללו לא ישתוו לפמפרס.
אבל הופתעתי בענק!!!! קיבלתי שתי חבילות ואמרתי לעצמי שאתחיל להתנסות אחר הצהריים שאני עם הילד בבית. אז מה כבר יכול לקרות?
אבל אכן קרה!!! החיתולים האלה סופגים בצורה מדהימה, הכל!!!! שום דבר לא יוצא החוצה, והקטן שלי שובב וזוחל מלא.
מה שמעולה שיש גם מד ספיגה , מה שלא קיים בשאר החיתולים ואז את יודעת שהחיתול התמלא בנוזל וזה מעולה!!!
לאחר כמה ימים כאלה שאיתי כי מה טוב , החלטתי לעבור ללילה והחיתול ספג כל הלילה!!! לא נאלצתי להחליף בכלל!!!
אני חושבת שכל העניין הזה הביא אותי למסקנה, שאני צריכה להתחיל לנסות מוצרים שלא ממותגים, כי הם מתפתיעים מאוד לטובה והיתרון הענק שמצאתי בחיתולים האלה הם מד הספיגה המעולה וככה אני ממשלא צריכה לנחש כמה פיפי עשה!
זה בכלל גם גרם לי לחשוב כשהוא חולה וצריך לבדוק כל הזמן אם עשה פיפי או לא, אז פה בעיה נפתרת. את פשוט יכולה לדעת אם הוא עושה פיפי או לא.
ודבר אחרון, בתור אמא מנוסה שקנתה במש שניפ פמפרס במחירים מופקעים ויקרים וחיפשה כל הזמן מבצעים, אז פה יש תמורה מלאה. הם עולים חצי (למרות שקיבלתי במתנה) וטובים כמו כל חיתול אחר טוב ואפילו ישל הם יתרון אם המד ספיגה.
אז אני מאוד מאוד ממליצה!!! והפעם מאמא ל- 4 בנים!!!!

הוסיפי תגובה
שתפי ברשתות חברתיות
;