כל מה שרצית לדעת על טכניקות איפור קבוע מודרני-קראי

כל מה שרצית לדעת על טכניקות איפור קבוע מודרני-קראי

מאז ומתמיד עסקתי במקצועות האומנות. מהיותי ילדה קטנה ועד התיכון שסיימתי בהצטיינות במגמת אומנות, אהבתי ליצור , לייצר ואפילו להעניק נפח לקנבס החלק. כאשר יצאתי לשוק העבודה המשיכה הראשונה שלי הייתה ליצור, התחלתי את דרכי כבונת ציפורניים שאהבה את המכחול ואת הציור. בהמשך , אמא שלי ייעצה לי ללכת ללמוד איפור קבוע. בזמנו איפור קבוע היה מהטכניקות המיושנות ולא אהבתי את מה שראיתי: גבות כחולות סגולות , תוחם שחור מסביב לשפתיים ואיילנר שהוא פס שרק מכביד על מראה העין ואינו מעשיר אותו.

בתור אחת שחוש האומנות היה חלק ממנה, התנגדתי מכל תוקף ליצור יצירה שכזאת. כאשר הטכניקות קצת התקדמו בתחום האיפור הקבוע, חברה שלי התייעצה איתי לגבי איפור קבוע בגבות ואני שלחתי אותה למקצועית שפרסמה שהיא עושה שיטת השערה כאשר ראיתי את חברה שלי לאחר הטיפול התאכזבתי מהתוצאה וכששמעתי את המושג “שיטת השערה” החוש האומנותי שלי זרק אותי לדימיון אחר , ואז החלטתי שאני הולכת ללמוד מהטובים ביותר בעולם את תחום האיפור הקבוע המודרני ואייצר את שיטת השערה לא רק כשמה אלא בדיוק לאן שהדימיון שלי הוביל אותי.

למדתי מהמאסטרים הטובים ביותר בעולם את טכניקות האיפור הקבוע המודרני , למדתי באקדמיה הבינלאומית הכי יוקרתית בארץ ובנוסף טסתי למקומות רחוקים בכדי להביא את הטופ שבמקצועיות והתוודאתי לטכניקות שונות ומגוונות לא רק לגבות, אלא גיליתי עולם שלם של טכניקות חדשות עבור שפתיים, איילנר וקו ריסים.

כמו כל אומן למדתי את כל הטכניקות והידע מהמקצוענים ביותר וליקטתי מכל אחד את הטוב שמצאתי בו ויצרתי טכניקה ייחודית משלי עם חתימת היד שלי.

כיום בעבודותי בתחום שיטת השערה החלטתי לשנות את השם מ”שיטת השערה” ל”הדמיית שיער” כי זה בדיוק מה שדימיינתי כששמעתי שיטת השערה, הגבות שאני יוצרת בטכניקה הזו הינה ממש ציור של שערות כמו השיער הטבעי של האדם שערות מקומרות ומשוזרות אחת בשניה ולא שיערות שעומדות מתחתית הגבה עד לגובהה.

בעזרת הטכניקה שלי שאותה אני מבצעת בשיטת המיקרו בליידינג אני יכולה לעבות גבות דקות ,לחטב ולמלא גבות דלילות ועדיין לשמור על מראה טבעי. צריך להתאים לכל לקוחה את צורת הגבות הכי נכונה למורפולגיית הפנים שלה ולצבע שיער הגבה הטבעי שלה כדי ליצור הרמונייה ומראה קליל. אני חייבת לציין שהדמיית שיער לא מתאימה לכל סוג עור, עור שמן במיוחד יגרום לפירוק של הפיגמנט וכל שערה דקיקה ועדינה שהייתה נראת כמו שערה טבעית תיפתח ותיווצר צללית מטושטשת ולא חדה כמו שהטכניקה הזו צריכה להיות. כמו כן, תקופת הזמן שהמעט פיגמנט שהחדרנו בטכניקה הזו תיהיה קצרה יותר מטכניקה שמתאימה יותר לעור שומני מאוד.

בנוסף לטכניקת המיקרו בליידינג שהיא באמת נותנת מענה לתוצאה טבעית ואוורירית, יש טכניקת גבות בשם ” הצללת ספריי פודרה” שגם איתה אפשר להגיע לרזולוציות קלות וטבעיות מאוד או מודגשות ומאופרות מאוד, תלוי בבקשת הלקוחה. הטכניקה מתאימה לכל סוגי העור. בטכניקה הזו ממלאים ומחטבים את הגבות על ידי פיזור פיקסלים של צבע מדורג ללא מסגרות, מתקבל מראה ענני ואווירירי של פיגמנט מדורג.

עבור הדגשת העיינים קיימות מספר טכניקות אשר יש צורך בהתאמה למבנה העין ורמת מתיחת העפעף. איילנר גרפי קלאסי הוא איילינר עדין שמדגיש את המבנה העליון של העין ויוצר מראה חתולי. איילנר קלאופטרה לא מתאים לכל מבנה העין, יש צורך בשטח גדול ומתוח באזור העפעף, האיילנר הזה מקנה מראה מודגש מאוד ומהפנט. וקיימת עוד טכניקה מעניינת מאוד בשם איילנר מעושן שזה בעצם איילנר דק או עבה שממנו יוצאת הצללה מעושנת שמדגישה את קצה העפעף כמו בטכניקת הספריי פודרה בגבות גם בטכניקה הזאת ניתן להעצים או להעדין את רמת ההצללה וכך את הטכניקה הזו ניתן לבצע בכל עין ובכל גיל.

הדובדבן שבקצפת, הן טכניקות הדגשות של שפתיים בעזרת טכניקת מילוי פיגמנט ניתן לחטב מחדש את צורת השפתיים ובעיקר את צורת הקופידון, להגדיל מעט ולהעניק אשלייה אופטית של שפתיים מלאות יותר וניטרול של צבעי שפתיים קרים ולא מחמיאים, גם כאן יש מגוון פיגמנטים לבחירה ומגוון טכניקות. טכניקת אקווריל שהיא טכניקה להקפצת פיגמנט קליל ורוויה של שפתיים חיוורות. טכניקת MBS שהיא מילוי צבע עשיר בדומה למראה של אודם. והאחרונה היא טכניקת האומברה אשר יוצרת הדגשה של הקונטור קו התיחום של השפה ומשם הדרגתיות של ירידת פיגמנט אל תוך החלק הפנימי של השפתיים בדומה להצללת ספרי פודרה בגבות שגם שם אנחנו רואים הדרגתיות של צבע.

לסיכום, אוכל לומר כי מאז שהעברתי את היצירתיות שלי מציור על קנבס ל”ציור על פנים של נשים”, כל יום שלי הוא אינו עוד יום עבודה, אלא יום של הגשמה עצמית וביטוי הדימיון האומנותי שדחף אותי לדרך זו. והבונוס? סיפוק עצום כאשר מטופלות שלי חוזרות מרוצות ומודות על הרגע שהענקתי להן את הדגשת תווי פנייהם.

שלכן באהבה רבה מירית מלכה

מאסטרית איפור קבוע מודרני והסרת איפור קבוע כושל.

 

לעוד כתבה של מירית מלכה- לחצי כאן

לשאלות וייעוץ אתן מוזמנות להתקשר 0509343001.

עדיין לא חברה בקבוצות וואטסאפ  של אמא4אמא? רוצה לקבל הטבות ומוצרים להתנסות?

הירשמי עוד היום ובחרי את הקבוצה שלך

 

כתיבת תגובה