העמוד שלי
הבדיקות שלי
מחשבון הריון
חדש! העדכונים של החברות שלי
רשימת ציוד לתינוק
חברות בשבוע הריון שלי
חברות שגרות ב

תכנית חיסכון לקראת הרחבת המשפחה

ראשי > תכנית חיסכון לקראת הרחבת המשפחה

תכנית חיסכון לקראת הרחבת המשפחה

00.00.0000
נכתב על ידי הנהלת האתר

המשפחה מתרחבת? מחפשים אחר אמצעי חיסכון להבטחת העתיד הכלכלי של משפחתכם? מחפשים מידע אודות אפשרויות החיסכון השונות העומדות לרשותכם? בשורות הבאות תוכלו למצוא מספר חלופות לחיסכון לקראת הרחבת המשפחה.

חיסכון לאורך כל ירחי הלידה

תקופת ההיריון האורכת כתשעה חודשים היא בהחלט התקופה האידיאלית ליצירת חיסכון משפחתי שיאפשר לכם להתמודד עם מכלול ההוצאות הנלוות לרגע הלידה (רכישת ערכת לידה, אבזור החדר לתינוק וכדומה). בכל אחד מתשעת חודשי ההיריון, הקפידו לחסוך סכום כסף משמעותי מההכנסה החודשית שלכם, וזאת בהתאם לגובה משכורתיכם והיקף ההוצאות השוטפות שלכם. לצורך העמדת החיסכון, אנו ממליצים לכם לבחור בתכנית חיסכון נזילה המאפשרת לכם לפדות את כספי החיסכון בכל רגע נתון. לאחר הלידה, תוכלו להמשיך להפקיד כספים לתכנית זו באמצעות כסף הילדים המוענק לכם על ידי המדינה. סכום זה אומנם איננו גבוה אך לאורך זמן הוא ייצר עבורכם סכום כסף מכובד בו תוכלו לעשות שימוש לכל מטרה.

חיסכון באמצעות קרנות השתלמות

קרנות ההשתלמות הן למעשה אפיק החיסכון האופטימאלי ביותר עבור השכירים והעצמאיים שביניכם. הפקדת הכספים לחיסכון באמצעות קרן השתלמות לשכירים מתבצעת על ידי החוסך עצמו ועל ידי המעסיק, כאשר שיעורי ההקפה הינם עד עשרה אחוזים מגובה השכר החודשי. את כספי החיסכון אותם תצברו בקרנות ההשתלמות ניתן לפדות (ללא תלשום מס) בשני מועדים שונים, האחד לאחר שלוש שנות חיסכון והשני לאחר שש שנות חיסכון. חשוב שתדעו: משיכת כספים מהקרן לאחר שלושה חודשי חיסכון מתאפשרת אך ורק לצרכי מימוש הכסף למטרות השתלמות (לימודים וכדומה).

חיסכון באמצעות חברות ביטוח ובתי השקעות

הריבית הזעומה המוענקת לציבור החוסכים על ידי הבנקים בכל הנוגע לכספי החיסכון שלהם, הובילה לכך שיותר ויותר חוסכים פונים בשנים האחרונות לאפיקי החיסכון ההשקעתיים המוצעים להם על ידי חברות הביטוח השונות ובתי ההשקעות השונים. תכניות חיסכון אלו מעמידות לרשות החוסכים אחוזי תשואה גבוהים, דבר המאפשר להם ליהנות מהגדלת כספי החיסכון בתקופות קצרות של זמן. תכניות אלו נבנות בהתאמה אישית עבור כל חוסך, וזאת בהתאם ליכולותיו הכלכליות, האופי ההשקעתי שלו, מטרות החיסכון, תקופת החיסכון וכדומה. חיסכון באמצעות חברות הביטוח ובתי ההשקעות מכונה חיסכון מנוהל, ועל מנת ליהנות מכל היתרונות הכלכליים הנלווים אליו, הקפידו לבחון את התכנית המוצעת לכם בהתאם למספר היבטים מקצועיים הכוללים בין היתר: הידע המקצועי העומד לרשות מנהלי החיסכון (חברות הביטוח או בתי ההשקעות) והתשואה המושגת באפיקי החיסכון השונים המוצעים לכם על ידי חברת הביטוח את בית ההשקעות בו בחרתם ודמי הניהול אותם תדרשו לשלם למנהלי החיסכון.

בנוגע לדמי הניהול, תוכלו לנהל כיום משא ומתן ענייני להוזלת דמי הניהול, וזאת הודות לתחרות ההולכת וגוברת בין בתי ההשקעות וחברות הביטוח בנוגע לכספי החיסכון של כל אחד ואחת מאיתנו.המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.

כל הזכויות שמורות ima4ima.co.il
פיתוח: LotemX מבית קבוצת לוטם המתמחה בבניית אתרים ובניית רשת חברתית | עיצוב: 2pm