איך להעביר את הזמן בשמירת היריון?

איך להעביר את הזמן בשמירת היריון?

אם אתן נמצאות במצב הלא פשוט של שמירת היריון ואינכן יודעות כיצד תוכלו להעביר את הזמן בבית מעבר לאותו תחביב עליו אתן חוזרות כל זמן שהותכן בבית, מאמר זה מיועד במיוחד בשבילכן

 

שמירת היריון

יש מצבים בהם קיימת סכנה לעובר, לאם או לתקינות של ההיריון ועל כן הרופאים ממליצים על מנוחה בבית. מנוחה זו נקראת שמירת היריון. יש כל מיני דרגות של שמירת היריון, שכן יש נשים שחייבות להישאר מרותקות למיטה ואילו אחרות צריכות לנוח בבית, אך הן אינן מחויבות להישאר אך ורק במיטה. מצבים רפואיים בהם הרופאים מחליטים שהאישה תיכנס לשמירת היריון הם סכרת היריון, רעלת, היסטוריית הפלות, הריונות מרובי עוברים ועוד.

נראות טוב כל הזמן

אחד מהדברים הבעייתיים בשמירת היריון הוא שהאישה חייבת להישאר בבית ולעיתים היא מוצאת את עצמה סופרת את הימים, מזניחה את המראה שלה ונכנסת למצבי רוח עגומים. מסיבה זו אחד הדברים שגם יעזרו לך לעבור את שמירת ההיריון בשלום וגם לא יגבו ממך מחיר יקר בכל הקשור אל המראה שלך הוא “טיפוח הטיפוח”. במהלך כל שמירת ההיריון את יכולה להעביר את עצמך מייק אובר אותו רוב הנשים לא יכולות לעבור בזמנים רגילים משום שהוא גובה יותר מדי זמן. כל שאת צריכה לעשות היא תכנית עבודה בה תתמקדי בחלק אחר של הגוף או הפנים מדי שבוע. בנוסף, יש אפשרות להזמין אנשי מקצוע לבית, כמו למשל קוסמטיקאיות, פדיקוריסטיות וכו’. בנוסף לכל אלו, תמיד יש לקום בבוקר, להתקלח, להתלבש ולהתאפר כאילו אתן יוצאות לעבודה, דבר זה ישפיע לטובה על המצב רוח שלכן.

האינטרנט ככלי קסם

מהר מאוד תגלי שהאינטרנט הוא כלי קסם איתו תוכלי לתקשר עם העולם החיצוני ועם נשים שנמצאות במצב שלך בכל רגע נתון. חפשי לך פורומים מעניינים, קבוצות דיון ברשתות החברתיות וכל דבר שיעזור לך לחבור אל קבוצת נשים ומשפחות שחוו היריון בסיכון. אלו ישמחו לשתף אתכן במה הן עושות בשעות הפנאי, לעזור לכן בכל מיני סיטואציות נפשיות לא פשוטות וזאת משום שגם הן עברו אותן ועוד.

מגשימים חלומות

דברים נוספים אותם תוכלו לעשות במצב בו אתן בשמירת היריון הם להגשים את החלומות שלכן:

  • הקמת עסק- אם תמיד רציתן לפתוח עסק קטן בתחום אותו אתן אוהבות, תוכלו לעשות זאת באמצעות האינטרנט והקמת חנות אונליין.
  • סדרות- אם תמיד רציתן לשבת מול הטלוויזיה ולראות את כל אותן סדרות חדשות בטלוויזיה עליהן כולם מדברים ועד היום העבודה התובענית וחיי המשפחה לא אפשרו לכן “לא לעשות כלום”, כעת זה הזמן האידיאלי.
  • לימודים- יש לכן אפשרות להירשם אונליין ללימודים וללמוד תחום חדש או אפילו להשלים תואר שני בהתכתבות.
  • תחביבים- יש אפשרות לפתח תחביבים חדשים, כמו למשל סריגה, אפייה, בישול ועוד.

לסיכום, כיום לא רק שניתן לעבור את תקופת שמירת ההיריון בקלות אלא אפשר גם “לסחוט” את התקופה עד תומה, ללמוד ולהתפתח כמו שתמיד רציתן.

 

המידע בדף זה הוא כללי בלבד, אינו ממצא ואין בו בכדי להוות ייעוץ משפטי או חוות דעת מקצועית. השימוש במידע הינו על אחריותו המלאה של הקורא. בכל מקרה, אין בעלי האתר או המחבר נושאים באחריות כל שהיא לנזק שנגרם או עשוי להיגרם בעקבות השימוש במידע.

 
 

כתיבת תגובה